تا چندی پیش یکی از تفاوت های اصلی آیفون تصویری در کیفیت تصویری بود که نمایش می دادند اما امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی آيفون‌ تصويري هر روز پيشرفته‌تر مي‌شوند و به تدريج مديريت ساختمان را بر عهده مي‌گيرند.
اولین آیفون های تصویری به صورت سیاه و سفید و با مانیتور های کوچک تولید شدند، تصاویر آنها از کیفیت نسبی برخورد است، اما هنوز هم از میان انواع آیفون تصویری بین مشتریان پر طرفدارند، چرا که هم قیمت مناسبی دارند و هم کارآیی لازم برای مشتری را دارا هستند.نوع دیگر آیفون، آیفون های تصویری رنگی است. در آیفون تصویری رنگی صفحه نمایش برخلاف آیفون های سیاه و سفید با لامپ تصویر کار نمی کند و ال سی دی هستند که خود این آیفون ها در سه مدل بی سیم، مانیتوری و ساده (با گوشی) در بازار موجودند.
در این مدل های جدید آیفون شما قابلیت عکسبرداری و فیلمبرداری دارید، عجیب است و جالب! شما می توانید ۲۲۵ قطعه عکس از مهمان های دوست داشتنی تان بگیرید و همین طور ۲۲۵ قطعه فیلم ۵ ثانیه ای از ورودهای خاطره انگیز اعضای خانواده تان را ذخیره کنید یا حتی اگر از آن دست آدم هایی هستید که کارآگاه بازی در می آورید از موارد مشکوک محله فیلم و عکس بگیرید. این فیلم و عکس ها قابل ذخیره روی کارت حافظه هستند و بسیاری از آیفون ها خودشان کارت حافظه دارند.

آیفون تصویری : قابلیت حافظه

آیفون های حافظه دار خود به سه دسته تقسیم می شوند:
آیفون تصویری با حافظه داخلی
قطعه ای است که در داخل تمام آیفون های تصویری حافظه دار تعبیه شده است ، میزان حافظه محدود می باشد . قابلیت انتقال تصویر را ندارد .

 

آیفون تصویری با قابلیت اتصال به MicroSD
حافظه MicroSD  قطعه ای است که در داخل آیفون قرار می گیرد . و شما قابلیت انتقال تصویر از حافظه رَم به کامپیوتر ، موبایل و … را دارید .
آیفون تصویری با قابلیت اتصال ماژول حافظه
ماژول حافظه قطعه است که در کنار منبع تغذیه نصب می گردد که قابلیت نمایش عکس به همرا ساعت و تاریخ و شماره عکس را دارد و قابلیت ذخیره سازی تا ۲۰۰۰ عکس را دارد . تنها یک ماژول حافظه برای تمامی واحدها کافی می باشد .

 

آیفون تصویری : قابلیت ارتباط داخلی بین واحدها

يكي از قابلیت های مهم و مفید آيفون‌های امروزی توانايي برقراري «ارتباط داخلي بین واحدها» است.
دستگاه های فوق مجهز به سیستم بوق آزاد و بوق اشغال در زمان استفاده  می باشند .
آیفون تصویری که این امکان را دارد مانند یک تلفن آپارتمانی عمل می کنند . شما می توانید با استفاده از آیفون تصویری خود با واحد های دیگر به صورت کاملا محرمانه و صوتی گفتگو کنید .
از دیگر امتیازهای جدید آیفون تصویری امروزه می توان به داشتن صفحه لمسی و همینطور قابلیت بی سیم بودن آنها اشاره کرد .
با اینکه این امکانات خیلی امتیاز هایی رو در بردارد ولی به دلیل بالابودن قیمت خرید آنها استفاده از آنها به خاطر نابساماني اقتصادي كشور تا حدودي با مشكل مواجه است .

 

کلام آخر

و حال که تولید آیفون تصویری در ایران پیشرفت بسیار زیادی داشته است و رو به توسعه و گسترش است . باید به خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات توجه زیادی داشت .
زیرا که برخی از شرکت های بازرگانی با واردات آیفون تصویری بدون کیفیت با بازار فروش هم سود های کلان می برند و هم خدمات پس از فروش ندارند و معلوم نیست که در ساخت این آیفون های تصویری از استانداردهای جهانی استفاده شده است یا خیر

لینک آموزش افزودن حافظه MicroSD به آیفون تصویری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =